Zjedz swój sposób na zdrową skórę

Wszyscy słyszeliśmy stare porzekadło: "Jesteś tym, co jesz". Jest powód, dla którego to stwierdzenie przetrwało próbę czasu, ponieważ jest prawdziwe. Skóra jest największym ludzkim organem, zaraz po wątrobie. To To zrozumiałe, że to, co wkładasz do swojego ciała, w końcu trafi na powierzchnię skóry właściwej. na powierzchnię skóry właściwej.

Pokarmy o dużej zawartości przetworzonych cukrów i tłuszczów nasyconych mogą odcisnąć niepożądane piętno na skórze, a także zaburzyć metabolizm, prowadząc do przyrostu masy ciała i nasilenia stanów zapalnych. Ludzie nie rozumieją pojęcia "stan zapalny". W rzeczywistości zwiększony stan zapalny jest częstym czynnikiem wywołującym wiele chorób przewlekłych, w tym choroby układu krążenia i jelit, cukrzycę, zapalenie stawów i nowotwory. Stan zapalny jest również czynnikiem przyczyniającym się do powstawania chorób autoimmunologicznych, takich jak łuszczyca. Unikanie pokarmów takich jak przetworzone mięso, nabiał i przetworzone cukry jest dobrym punktem wyjścia dla osób, które próbują zmienić stan swojej skóry.

W miarę jak naukowcy zdobywają coraz więcej informacji, staje się jasne, że to, co jemy, może mieć znaczący wpływ na zdrowie i starzenie się naszej skóry. Co zatem można zrobić?

Odejmij dekadę od swojej skóry, łącząc rutynową pielęgnację odżywczą z indywidualnie dobranymi zabiegami resurfacingu laserowego. Instytut Dermatologii i Laseroterapii specjalizuje się w odmładzaniu skóry i laserowym resurfacingu. Przyjdź do nas już dziś na dogłębną konsultację kosmetyczną. Z naszą główną siedzibą w Covinaumożliwiamy Ci wygodną wizytę. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację! 888.585.3993

Superfoods dla zdrowej skóry

Oto kilka pokarmów bogatych w składniki odżywcze, które są bogate w przeciwutleniacze, mikroelementy i kwasy tłuszczowe omega, które pomagają ujędrnić, zrewitalizować i rozjaśnić zmęczoną skórę. Zwalczanie stanów zapalnych za pomocą diety to najlepszy sposób, aby uzyskanie pożądanych rezultatów. Kiedy połączysz właściwą dietę z zabiegami LDI resurfacingiem skóry i usługami odmładzania, będziesz na dobrej drodze do starzenia się w odwrotnym kierunku.

  • Tłuste ryby - Napnij powierzchnię swojej skóry poprzez włączenie do swojej diety większej ilości tłustych ryb. Ryby takie jak łosoś, makrela i śledź są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Kwasy omega-3 nie tylko powinny być istotnym składnikiem każdej zbilansowanej diety, ale są one absolutnie niezbędne dla przyszłych matek. Jeśli masz wyjątkowo suchą skórę, może to oznaczać, że nie zaspokajasz dziennego zapotrzebowania na kwasy tłuszczowe omega-3. Omega-3 pomagają zmniejszyć stan zapalny i przyczyniają się do utrzymania gęstej, elastycznej i nawilżonej skóry. Zwiększenie spożycia kwasów omega-3 może nawet pomóc Twojej skórze być mniej podatną na szkodliwe działanie promieni UV. Tłuste tłuste ryby zawierają również znaczne ilości cynku i witaminy E. Obie te substancje są niezwykle pomocne są niezwykle pomocne w zachowaniu zdrowego blasku.
  • Czerwona i żółta papryka - to dopiero superżywność! Papryka jest pełna składników odżywczych o działaniu przeciwstarzeniowym. Czy kiedykolwiek słyszałaś, jak Twój dermatolog z Covina mówił o znaczeniu witaminy C? Cóż, witamina C jest silnym przeciwutleniaczem i często zaleca się jej stosowanie miejscowe w leczeniu fotostarzenia i przebarwień. Podczas gdy stosowanie miejscowe nie jest w żadnym wypadku szkodliwe, spożywanie pokarmów bogatych w tę witaminę jest niezawodnym sposobem na dostarczenie jej do organizmu. Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazały, że kobiety wiążą spożywanie dużej ilości witaminy C z redukcją zmarszczek i suchości skóry. Innym naturalnym darem, jaki oferuje papryka, jest obfitość beta-karotenu, który po spożyciu organizm przekształca w witaminę A. Jedna filiżanka pokrojonej papryki odpowiada 92% zalecanej dziennej dawki witaminy A i 317% witaminy C. Omijając chipsy i dodając pokrojoną paprykę do hummusu, wyświadczysz swojej skórze ogromną przysługę.
  • Awokado - Ach,awokado. Zielone masło naszych czasów. Awokado wydaje się być obecnie obecne we wszystkim i jest nieuniknionym dodatkiem do większości sałatek, kanapek i wrapów. Awokado zajmuje wysoką pozycję w dziedzinie zdrowych tłuszczów. Zawierają zarówno witaminę E, jak i C. Co ciekawe, w połączeniu z witaminą C, witamina E okazuje się być bardziej skuteczna. Amerykanie nie otrzymują wystarczającej ilości witaminy E, więc zamień wędliny i dodaj trochę awokado do następnej kanapki. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna.

Podsumowując, pozbądź się cukrów, trzymaj się z dala od od dużych ilości alkoholu i zrezygnuj z nabiału i przetworzonego mięsa. Brzmi to skomplikowanie, ale gdy zobaczysz, jak pozytywny wpływ na Twoją skórę i ogólne samopoczucie może mieć zdrowsza dieta. na Twoją skórę i ogólne samopoczucie, przekonasz się o tym na zawsze.

Odejmij sobie lat, łącząc rutynowe zabiegi odżywcze z dostosowanymi do Twoich potrzeb zabiegami resurfacingu laserowego. Instytut Dermatologii i Laseroterapii specjalizuje się w odmładzaniu skóry i laserowym resurfacingu. Przyjdź do nas już dziś na dogłębną konsultację kosmetyczną. Nasza główna siedziba znajduje się w Covina, dzięki czemu następna wizyta będzie wygodna.

Skontaktuj się z LDI już dziś, aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację kosmetyczną! 888.585.3993