Objętościowe i nawilżające wypełniacze skórne

SZTUKA WYPEŁNIACZY SKÓRNYCH

Miłość do piękna to smak, tworzenie piękna to sztuka.

- Ralph Waldo Emerson

Sztuka wypełniania skóry zmieniła się z "wypełniania kreski" i "robienia ust" na całkowite odmłodzenie twarzy, aby stworzyć naturalną, odświeżoną twarz, która jest w harmonii i równowadze.

NAUKA O WYPEŁNIACZACH SKÓRNYCH

Czym są tymczasowe wypełniacze skórne?

Tymczasowe wypełniacze skóry wykonane są z kwasu hialuronowego, który jest naturalną substancją występującą w naszej skórze.

Jak one działają?

Kwas hialuronowy po wstrzyknięciu do skóry przyciąga wodę i tym samym "spulchnia" wstrzykiwane miejsca. Wypełniacze skórne służą do objętościowego ujęcia różnych obszarów twarzy, restrukturyzacji linii szczęki, napinania szyi, prostowania nosów, wzmacniania ust, policzków i brody. Wraz z wiekiem tracimy tkankę tłuszczową na twarzy, a także kolagen i elastynę, co może prowadzić do opadania skóry, powodując "zmarszczki" i "fałdy". Zastrzyki wypełniające skórę to szybkie i proste zabiegi, które zapewniają natychmiastowe rezultaty przy minimalnym dyskomforcie.

Z czym wiąże się leczenie?

Przed rozpoczęciem zabiegu stosuje się krem znieczulający lub blokadę, aby zwiększyć komfort zabiegu. Można również użyć lodu, aby zminimalizować siniaki i obrzęki. Wypełniacz skórny jest następnie wstrzykiwany w skórę, zapewniając natychmiastową objętość i uniesienie. Czas zabiegu w większości przypadków może wahać się od 15 do 45 minut, w zależności od planu leczenia i wyboru produktu. Po zakończeniu zabiegu okolica zostanie wmasowana ręcznie, aby pomóc nadać produktowi pożądany kształt. Krem z arniki wmasowywany jest w miejsca poddane zabiegowi, aby ograniczyć powstawanie siniaków.

Co można leczyć wypełniaczami skórnymi?

Fałdy nosowo-wargowe, powiększenie ust, powiększenie policzków i podbródka, Glabella (między oczami), korekta nosa, blizny potrądzikowe, linia szczęki, skronie, obręcze oczodołowe, koryta łzowe, podniesienie brwi, płatki uszne, grzbiet dłoni, poziome linie szyi, dekolt.

Jakie to są rodzaje wypełniaczy skórnych?

Są to 2 główne rodzaje: Hydrobostery i wypełniacze Volumising dermal fillers

Hydroboostery: Wypełniacze te mają na celu poprawę ogólnego stanu Twojej skóry poprzez poprawę jej kolorytu, nawilżenia i elastyczności. Idealnie nadają się do pielęgnacji całej twarzy, grzbietu dłoni, szyi i dekoltu, gdzie nadmierna ekspozycja na słońce może spowodować przedwczesne starzenie się skóry, a tym samym zapewnić jej piękny blask.

Objętościowewypełniacze skórne: Istnieją 4 różne rodzaje o różnej grubości. Drobne wypełniacze stosuje się na delikatniejszych obszarach skóry, natomiast grubsze na policzki, linię szczęki i inne większe obszary. Ze względu na ograniczenia TGA, nie możemy używać nazw wypełniaczy.

Jak długo to trwa?

W zależności od rodzaju użytego wypełniacza skóry, rezultaty mogą trwać od 6 do 18 miesięcy.