Femilift - co to jest, korzyści i ile to kosztuje.

FemiLift jest niechirurgicznym leczeniem mającym na celu poprawę pochwy suchość itp, jak również poprawy zdrowia pochwy. Procedura jest skuteczne leczenie łagodnych objawów stresu nietrzymania moczu i nawracających infekcji pochwy, takich jak pochwy bakteryjne.

Jeśli doświadczyłaś bólu podczas stosunku płciowego z powodu suchości pochwy lub jeśli zauważyłaś, że przyjemność seksualna zmniejszyła się, to FemiLift może być skutecznym leczeniem.

Jak działa lifting pochwy FemiLift?

FemiLift jest niechirurgiczne leczenie, które wykorzystuje laser CO2 do delikatnego ogrzewania pochwy tkanki. W ten sposób powstają bezbolesne mikro łzy, które stymulują organizm do produkcji większej ilości włókien kolagenowych i elastynowych. Ten nowy wzrost kolagenu i elastyny poprawia nawilżenie i przywraca wytrzymałość i elastyczność ścian pochwy. Poprawia się również unaczynienie błony śluzowej pochwy.

Podczas zabiegu, który trwa około 10 minut, Twój lekarz będzie delikatnie wkładał do pochwy higieniczną sondę jednorazową i powoli obracał ją o 360 stopni, aby zapewnić leczenie kluczowych obszarów ściany pochwy.

FemiLift jest również używany z aplikatorem FEMTIGHT w celu dokręcenia zewnętrznego obszaru pochwy - wargi sromowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie problemy zdrowotne pochwy FemiLift może leczyć? Odwiedź naszą stronę Do czego służy FemiLift?

Czy leczenie laserem FemiLift boli?

Ponieważ FemiLift wykorzystuje nieinwazyjny laser, jest to bezbolesny zabieg, który został opisany jako o wiele bardziej komfortowy niż rutynowe wymazy z papki. Prawdopodobnie odczuwasz uczucie ocieplenia lub niewielkiego ucisku, ale nie powinieneś odczuwać żadnego bólu podczas zabiegu.

Aby zapewnić pacjentce jak największy komfort, lekarz użyje odpowiedniej wielkości sondy do pochwy i nasmaruje ją przed założeniem.

Niektóre kobiety odczuwają skurcze po zabiegu, ale powinny one być bardzo łagodne i trwać tylko przez dzień lub dwa.

Więcej informacji na temat efektów ubocznych FemiLift można znaleźć tutaj.

Ile zabiegów FemiLift będzie mi potrzebny?

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy wykonać trzy początkowe zabiegi w odstępie od czterech do sześciu tygodni, a następnie uzupełnić je co półtora roku do dwóch lat, aby utrzymać rezultaty.

Pełny przebieg zabiegów laserowych, z sesjami uzupełniającymi, pomoże zapobiec ponownemu wystąpieniu objawów przez wiele lat.

Twój lekarz doradzi Ci wykonanie regularnych ćwiczeń dna miednicy w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Jakie są korzyści z leczenia FemiLift?

Pochwy FemiLift dokręcania śrub może zwiększyć pewność siebie kobiet i sex-drive, jak również pomoc w łagodzeniu problemów zdrowotnych, takich jak stres nietrzymania moczu i bolesne współżycie.

Kluczowe korzyści z leczenia laserem FemiLift obejmują:

  • Poprawione objawy zaniku pochwyReduced vaginal suchość pochwyStresowe nietrzymanie moczu (SUI) leczenieRedukacja w nawracających infekcjach, takich jak pochwy bakteryjne (BV)Zacieśnienie pochwy

FemiLift może złagodzić objawy związane ze zmianami hormonalnymi podczas menopauzy, takie jak suchość pochwy i zanikanie. Leczenie jest również odpowiednie dla kobiet, które zauważyły zmiany w pochwie od porodu i którzy skorzystaliby z efektu dokręcania śrub FemiLift.

Korzyści z FemiLift po porodzie

Niektóre kobiety po porodzie doświadczają niedbałości pochwy, co może wpływać na ich pewność siebie i przyjemność seksualną podczas stosunku. FemiLift jest pochwy procedury dokręcania śrub, co oznacza, że leczenie może rozwiązać problemy po porodzie, takie jak pochwy laxity, słabe miednicy podłogi i stres nietrzymania moczu.

Zaleca się odczekać co najmniej trzy miesiące po porodzie przed FemiLift, aby upewnić się, że łzy zostały wyleczone prawidłowo.

Zalety FemiLift dla kobiet w okresie menopauzy

Wiele kobiet zauważa, że na ich kobiece zdrowie wpływa menopauza - około 58% kobiet, które przeszły menopauzę, doświadczyło suchości pochwy. Zmniejszenie smarowania pochwy może oznaczać, że stosunek jest bardziej bolesny, co może mieć wpływ na pewność siebie i popęd płciowy.

FemiLift zwiększa poziom kolagenu i elastyny, które zwiększają naturalne smarowanie i odczucia pochwy, a tym samym poprawia komfort i przyjemność podczas seksu.

Korzyści FemiLift dla suchości pochwy związane z rakiem piersi

Kolejną zaletą FemiLift jest to, że jest to skuteczna kuracja na suchość pochwy i dyskomfort związany z leczeniem raka piersi. Hormonalna terapia zastępcza (HRT) nie jest zazwyczaj zalecana dla kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi. FemiLift może łagodzić objawy suchości pochwy bez konieczności stosowania leków hormonalnych.

Leczenie jest minimalnie inwazyjne, szybkie i bezpieczne.

Więcej o tym, jakich rezultatów można oczekiwać po kuracji FemiLift, dowiesz się czytając naszą stronę Wyniki Femilift, recenzje i wyniki, których możesz się spodziewać.

Jakie są alternatywy dla FemiLift?

FemiLift jest laserem CO2, dostępne są również inne zabiegi wykorzystujące fale o częstotliwości radiowej lub technologię laserową Yag, o różnicach można przeczytać w naszym przewodniku Laser na dwutlenek węgla lub energię o częstotliwości radiowej - która jest najlepszą opcją odmładzania pochwy?

Odmłodzenie pochwy chirurgii (znany również jako pochwy procedury chirurgii) jest również dostępna, ale jest to inwazyjne chirurgii wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Ryzyko chirurgii odmładzania pochwy są znacznie wyższe niż minimalnie inwazyjne FemiLift leczenia i może trwać do dwóch tygodni, aby odzyskać z chirurgii.

Ile kosztuje FemiLift?

Koszt zabiegu FemiLift różni się w zależności od tego, do jakiej kliniki się wybierasz, ale możesz spodziewać się, że za każdą sesję zapłacisz około 1000-1500 funtów.

Wiele klinik oferuje obniżoną stawkę za jedną sesję, jeśli zarezerwujesz kurs trzech zabiegów w tym samym czasie.

FemiLift nie jest obecnie dostępny w NHS, chociaż udowodniono, że zmniejsza on objawy chorób takich jak stresowe nietrzymanie moczu, zanik sromu i pochwy, osłabienie mięśni dna miednicy i suchość pochwy. Oznacza to, że będziesz musiał sam pokryć koszty FemiLift, jednak wiele kobiet uważa, że jakość ich życia znacznie się poprawiła od czasu przeprowadzenia zabiegu i jest to warte inwestycji.

Jakiego typu lasera używa FemiLift?

Laser FemiLift Pixel CO2 jest produkowany przez Alma Lasers. Jest to system laserowy Pixel CO2, który wykorzystuje ułamkowy laser CO2 do leczenia objawów zwiotczenia i wysuszenia pochwy. Oznacza to, że energia cieplna jest dostarczana do ścian pochwy w sposób frakcyjny, dzięki czemu nie wszystkie tkanki są leczone, co pomaga organizmowi szybko się goić.

Istnieje szereg pochwy dokręcania śrub leczenia dostępne, które za pomocą laserów do dokręcania śrub pochwy i poprawy ogólnego zdrowia pochwy. Główne dwa zabiegi są CO2 lasery i technologii częstotliwości radiowych, oba zabiegi stymulują produkcję kolagenu w celu zwiększenia z pochwy smarowania i złagodzenia objawów z pochwy laxity.

Można zobaczyć, jak FemiLift porównuje do innych popularnych zabiegów laserowych CO2 w naszym przewodniku FemiLift vs MonaLisa Touch, Thermiva i innych pochwy dokręcania śrub leczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach pomiędzy laserami CO2 i częstotliwością radiową i która z nich jest najlepsza dla Ciebie, przeczytaj nasz przewodnik Laser na dwutlenek węgla lub energii częstotliwości radiowej - która jest najlepsza opcja odmładzania pochwy?