Dożylne infuzje witaminowe: Czy to strata czasu i pieniędzy?

Przekopmy się i przyjrzyjmy się dożylnym wlewom witamin. Odpowiedzi na pytania, na które patrzymy: Czy to strata czasu i pieniędzy?

Czym one dokładnie są?
Dożylny wlew witamin to w zasadzie ogromny zastrzyk przeciwutleniaczy do systemu. Kiedy są przyjmowane, witaminy te zwiększają poziom energii, funkcje mózgu, czujność i inne. Ponadto, niektóre preparaty wspomagające zawierające NAD pomagają w procesie przeciwdziałania starzeniu się.

Co to jest NAD?
Nikotynamid Adenina Dinukleotyd - zakładamy się, że wszystko jest już jasne....! NAD to koenzym znajdujący się w każdym żywym ssaku. Pomaga w procesie przekazywania energii pokarmowej do naszych komórek. Wraz z wiekiem, koenzym zaczyna się zmniejszać. Infuzje zawierające NAD mogą pomóc.

Z czym wiąże się ten proces?
To bardzo proste. Wiąże się z kroplówką. Jest ona podawana przed oceną wstępną i po wypełnieniu szczegółów i informacji za pomocą standardowego kwestionariusza. Podczas gdy kroplówka jest dołączona, możesz czuć się nieco dziwnie, ale to szybko się rozprasza.

A efekty?
To zależy od zastosowanej kombinacji witamin. Wzmacniacze oferują zwiększone zmysły, które z kolei pomagają zwiększyć pewność siebie i zdolności. Sen jest wzmocniony wraz z możliwością przebudzenia się następnego ranka i poczucia świeżości. Spadki energii to już przeszłość, a Ty jesteś w stanie dać z siebie wszystko, jeśli chodzi o ćwiczenia.

Jak często należy ich używać?
Zależy to całkowicie od Twoich celów, połączenia witamin i wielu innych czynników i jest to coś, o czym szczegółowo rozmawiamy z naszymi klientami przed podjęciem dalszych działań. Dla niektórych osób dożylny zastrzyk witamin jest częścią ich regularnego systemu fitness (oczywiście obok zrównoważonego stylu życia). Dla innych jest to świetny sposób na jednorazowy restart układu odpornościowego.

Ile czasu zajmuje im administrowanie?
Znowu, to zależy od rodzaju pobudzenia, które otrzymujesz. Średnio jednak trwają one od 60 do 90 minut. W tym czasie masz szansę położyć się i odpocząć. Złapać trochę czytania, mediów społecznościowych lub po prostu nie robić nic. To musi być dodatkowy plus.

Wniosek
Tak więc, aby odpowiedzieć na oryginalne pytanie, uważamy, że dożylny zastrzyk witamin nie jest stratą czasu. Poświęcanie czasu na dbanie o siebie jest NIGDYDYM marnowaniem czasu i powinno być brane pod uwagę tam, gdzie to możliwe. Jeśli chodzi o korzyści kosztowe, zastrzyk witamin został zaprojektowany tak, abyś po raz kolejny poczuł się żywy i czujny. Kombinacja kopniaka uruchamia Twój system, pozwalając na wzrost zmysłów i świeże spojrzenie. To dobrze wydane pieniądze!