LECZENIE MEZOTERAPIĄ IGŁOWĄ - CZY TO JEST TEGO WARTE?

Co to jest niechirurgiczny lifting twarzy?

Niechirurgiczny lifting twarzy może odnosić się do zabiegów takich jak resurfacing laserowy i iniekcje twarzy, które nie wymagają użycia noża i nie wymagają hospitalizacji. Zabiegi te mają na celu zniwelowanie skutków starzenia się poprzez delikatne napinanie skóry i dodawanie objętości tam, gdzie następuje utrata.

Skóra może wiotczeć i marszczyć się z wiekiem, a niechirurgiczne liftingi twarzy mają na celu sprawienie, aby twarz wyglądała na podniesioną, zdefiniowaną i gładszą. Nie tylko upływ czasu może powodować widoczne oznaki starzenia się skóry na twarzy. Starzenie się może następować w bodziec, a traumatyczne wydarzenia mogą sprawić, że Twoja twarz starzeje się szybciej.

Możesz spojrzeć w lustro po stracie ukochanej osoby, po rozwodzie lub po walce z ciężką chorobą, aby dostrzec pewne zmiany, których nie chcesz przypominać o niepokojących czasach. Możesz nie mieć ochoty na poddanie ciała operacji po ostatnich wydarzeniach, takich jak te, więc opcje nieinwazyjne często łagodniejsze podejście do nowego początku.

Inną częstą przyczyną nagłego nasilenia się objawów starzenia się jest dieta wypadkowa. Niechirurgiczny lifting twarzy może zaradzić efektom starzenia się spowodowanym utratą masy ciała, tak abyś mógł w pełni cieszyć się swoim nowym, zdrowszym ciałem.

W ostatnich latach nastąpił prawdziwy boom na niechirurgiczne zabiegi. Ze względu na małe zapotrzebowanie na przestoje, są one bardzo popularne wśród celebrytów, którzy muszą być dyskretni i nie mogą zabrać czasu publicznego na powrót do zdrowia.

Istnieje wiele innych powodów, dla których pacjenci wolą zdecydować się na niechirurgiczny lifting twarzy. Niektórzy pacjenci mają zobowiązania zawodowe lub rodzinne, gdzie nie mogą wziąć wolnego czasu na operację i następujący po niej okres powrotu do zdrowia. Są też pacjenci, którzy wolą nieinwazyjne metody leczenia i dlatego aktywnie poszukują takich możliwości. Czasami pacjent decyduje się na niechirurgiczny lifting twarzy, aby utrzymać oznaki starzenia się na uboczu, dopóki nie poczuje się gotowy do operacji.

Niechirurgiczne wypełniacze do liftingu twarzy

Proces starzenia może prowadzić do utraty objętości pod oczami, wokół ust i na policzkach, ustach i skroniach. Problemy takie jak podgardla i wygląd szkieletu wokół oczu mogą sprawić, że ludzie będą chcieli cofnąć się w czasie!

Niechirurgiczne wypełniacze mogą być wstrzykiwane w te miejsca, upiększając skórę i usuwając w ten sposób wszelkie cienie powstałe wcześniej na skutek utraty objętości. Wypełniacze mogą być wstrzykiwane:

  • Wzdłuż linii szczęki, aby zapewnić większą definicję
  • Do linii łączących kąciki ust z naszym nosem.
  • Wzdłuż linii marionetek, które biegną od kącików ust w dół do podbródka.
  • W obszarze policzków

Wypełniacze natychmiast zapewnią bardziej młodzieńczy, świeży wygląd. Botox jest również opcją wygładzania zmarszczek dla uzyskania bardziej młodego wyglądu.

Używamy półstałego wypełniacza objętościowego Juvéderm® VOLUMA - zaawansowanego, spójnego, trójwymiarowego żelu skórnego o matrycy kwasu hialuronowego, produkowanego przez Allergan.

Niechirurgiczny lifting twarzy bez igieł

Jeśli chcesz uniknąć stosowania igieł, nadal dostępne są opcje niechirurgicznego liftingu twarzy:

  • Peeling chemiczny poprawi jakość Twojej skóry, napinając ją dla uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu, jak np. Peeling Cosmedix
  • Zabieg, który wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej lub energię ultradźwiękową do napinania skóry, taki jak Ultherapy

Co to jest Ultherapy?

Ulterapia z pewnością oferuje oszałamiające rezultaty - kiedy widzisz nasze zdjęcia przed i po, trudno uwierzyć, że nie było żadnej operacji! Ultraterapia może unieść skórę, lecząc łagodne obwisłości na twarzy, szyi i dekolcie.

Ten niechirurgiczny lifting twarzy wykorzystuje energię ultradźwiękową do ogrzania głębokiej tkanki głęboko pod powierzchnią skóry. Ogrzewanie powoduje przebudowę tkanek, tworzenie nowego kolagenu i elastyny, obkurczanie się i ujędrnianie - skutecznie odwracając niektóre oznaki starzenia. Skóra i głębsze warstwy mięśni są mocno napięte.

Jak działa Ultherapy?

Lekarz może zobaczyć tkankę pod powierzchnią skóry za pomocą obrazowania ultrasonograficznego, dzięki czemu może skierować skupione wiązki ultradźwięków na obszary, które mają być leczone za pomocą słuchawki. Następnie tkanka jest szybko nagrzewana. Ultraterapia jest jedynym zabiegiem zatwierdzonym przez FDA, który umożliwia "podnoszenie" skóry w trudno dostępnych miejscach za pomocą ultradźwięków.

Jak bardzo bolesna jest ultheterapia?

Doświadczenie różni się w zależności od pacjenta, ale podczas 60-90-minutowego zabiegu należy spodziewać się lekkiego lub umiarkowanego bólu. Wszelkie dolegliwości bólowe są minimalizowane przez podanie środków przeciwbólowych. W razie potrzeby można również podać gaz i powietrze, aby pomóc w chwilach, w których staje się to trudniejsze. Po zakończeniu leczenia na szczęście nie ma bólu, powrotu do zdrowia ani przestojów.

Warto zauważyć, że pacjenci wciąż wracają na leczenie po zabiegu, ponieważ są tak zachwyceni jego wynikami - więc dyskomfort odczuwany podczas jego wykonywania jest tego wart!

Twarz od razu wygląda na bardziej napiętą i w miarę upływu miesięcy będzie wyglądać coraz lepiej. W rzeczywistości najlepsze rezultaty osiąga się około sześciu do ośmiu miesięcy po zabiegu. Więc jeśli masz duże wydarzenie, które możesz zaplanować z wyprzedzeniem, to jest to naprawdę korzystne.

Jak długo utrzymują się efekty niechirurgicznego liftingu twarzy?

Jak długo utrzymają się efekty zależy od rodzaju wybranego przez Ciebie niechirurgicznego zabiegu liftingu twarzy. Podczas gdy chirurgiczny lifting twarzy trwa zazwyczaj 10 lat, niechirurgiczne zabiegi będą musiały być wykonywane regularnie, aby utrzymać rezultaty. Niechirurgiczny lifting twarzy jest zabiegiem tymczasowym.

W przypadku wypełniaczy, zależy to od tego, gdzie zostały one wstrzyknięte. Jeśli w tym obszarze twarzy będzie dużo ruchu, wypełniacze szybciej znikną. Będziesz w stanie stwierdzić, kiedy potrzebne jest uzupełnienie.